The 8th World Congress of the World Institute of Pain

The 8th World Congress of the World Institute of Pain odbył się w Nowym Jorku (USA), w dniach 20-23 maja 2016 r. W czasie Kongresu, dr Przemysław Bąbel z Zespołu Badania Bólu wygłosił referat: „Dissection of classical conditioning, expectancy, and fear of pain effects on placebo analgesia”, oraz zaprezentował plakat „Time perspective as a predictor of acute postsurgical pain and coping with pain following abdominal surgery”. Pełny program Kongresu znajduje się TUTAJ.

Bąbel, P., Bajcar, E. A., Adamczyk, W., Kicman, P., Lisińska, N., Świder, K. i Colloca, L. (2016, maj). Dissection of classical conditioning, expectancy, and fear of pain effects on placebo analgesia. Referat wygłoszony na The 8th World Congress of the World Institute of Pain, Nowy Jork, USA.

Sobol-Kwapińska, M., Płotek, W., Cybulski, M., Bąbel, P., Kluzik, A., Krystianc, J. i Mandecki, M. (2016, maj). Time perspective as a predictor of acute postsurgical pain and coping with pain following abdominal surgery. Plakat zaprezentowany na The 8th World Congress of the World Institute of Pain, Nowy Jork, USA.

WEŹ UDZIAŁ W BADANIACH